Україна відзначає День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни — особливий день, коли ми згадуємо мільйони людських доль, зруйнованих конфліктом. Це нагадування про тих, хто не повернувся додому, про втрачених рідних, здоров'я та мирне життя.
Війна має особливе обличчя для медичних працівників, які щодня бачать як врятовані, так і неврятовані життя, відчувають біль пацієнтів, тривогу в очах дітей і сльози матерів. Вони ведуть щоденну боротьбу за кожен подих, кожен крок до одужання, кожну надію.
У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю всіх жертв війни і висловлюємо глибоку повагу тим, хто захищав і продовжує захищати Україну. Ми пам'ятаємо загиблих, підтримуємо живих і бережемо людяність, співчуття і віру в майбутнє.
Світла пам'ять усім, чиї життя забрала війна. Ми продовжимо боротися за мирне життя, за здоров'я і щастя всіх людей. Це день, коли ми згадуємо про важливість захисту людського життя і про необхідність припинення війни, яка забирає так багато невинних життів. Сподіваємося, що колись війна стане лише спогадом, а люди зможуть жити в мирі і злагоді.